Örnek Resim
Menu
Your Cart
Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo ile Hızlı Teslimat!!!

Journal Blog RSS Feed

07 Sep ÇİLEKLİ KİVİLİ SHAKE
admin 0 105
Hazırlama süresi: 5 Dakika Pişirme Süresi: 5 Dakikaİçerik: 250 ml Yarım Yağlı Süt (%1,5 yağ) 75 gr Çilek (donmuş) 1 Adet Kivi (çok olgun) 1/2 Adet Orta Boy Portakal 2 Çorba Kaşığı (26 g) Herbalife Formül 1 Vani..
07 Sep TARÇINLI IHLAMURlU SHAKE
admin 0 91
Servis önerisi: Süte birkaçparça buz ekleyerek karıştırın. Buzlar yeterince parçalandıktan sonra tüm malzemeleri ekleyerek istediğiniz kıvama gelinceye kadar karıştırın.Hazırlama süresi: 5 Dakika Pişirme Süresi: 5 Dakikaİçerik:200 ml..
07 Sep MAKYAJ VE CİLT AKIMI İÇİN GÜZELLİK SIRRI
0 80
Herkesin vakit kazandıran ya da problem çözücü birkaç güzellik ipucu vardır. Bunlara güzellik sırları diyoruz. Güzellik sırları nesilden nesile geçmiş, bazıları da sırf ihtiyaç sonucunda bulunmuştur.Hepimizin kendine göre sık sık kullandığı güzellik ..
07 Sep SONBAHARDA FORMUNU KORUMAK İÇİN 10 ÖNERİ
0 84
Yaz yaklaşırken birkaç kilo vermek için belki de günlerce yemek yemediniz. Yazın da ince kıyafetler içinde fit görünmek için kalorili yiyeceklerden uzak durdunuz. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Her sene başa dönmek yerine, gelecek yaza daha fit girmek ..
07 Sep Herbalife Nutrition Üyeliği (Distribütörlüğü) Hakkında Neler Bilmeliyim? Nasıl Katılırım?
admin 0
Bir Herbalife Nutrition Distribütörü olarak şunları yapabilirsiniz:• Herbalife Nutrition ürünlerini evde kendi kullanımınız için indirimli satın alın. • İş fırsatını değerlendirin ve perakende karı elde etmek için Herbalife Nutrition ürünlerini satın..
07 Sep BESİN DEĞERİ YÜKSEK GIDALAR SEÇEREK DENGELİ BESLENMEK
0 83
Aldığınız kalorilerin, vücudunuz için gerekli besin maddeleri içerdiğinden emin olmanız gerekir. Bu, besin değeri olarak bilinir.Çocukları okula bırakıp işe yetişirken ve günün stresiyle uğraşırken iyi beslenmeye dikkat etmenin bazen zor olabileceğin..
07 Sep SHAKE’LER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
admin 0 80
Araştırmalar, dünya genelinde kilo vermek veya beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek isteyen birçok insanın öğün yerine geçen shake karışımlarını tercih ettiğini gösteriyor. Fakat uygun bir beslenme yöntemi olarak giderek daha fazla kabul görmesine ..
07 Sep BAHAR DETOKSU İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN
admin 0 86
Hızlı şehir hayatı, kötü beslenme, tükettiğimiz bazı yiyecek ve içecekler vücudumuzda atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen toksinlerin birikmesine sebep olur. Toksinlerin bir kısmı vücudumuz tarafından yok edilebilirken, bir kısmı maalesef biri..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)